Dr. Illisz László
Heti Válasz
felelős szerkesztő

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
2017-03-07 13:48

Név:

Profield Kft

allas@profield.hu

Segítőkész és nyitott személyiség vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni? Ráadásul jól kommunikálsz, talpraesett vagy és nem riadsz vissza a felmerülő problémák megoldásától sem? Amennyiben magadra ismertél várjuk jelentkezésed az alábbi pozíciónkra:
TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
Feladatok:
• Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása
• Széleskörű információ- és segítségnyújtás az ügyfelek részére
• Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
• Panaszkezelés, problémamegoldás
Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
• Precíz, megbízható munkavégzés
• Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
Előnyök:
• Ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat előny
Juttatások:
• Fix alapbér + cafeteria + mozgóbér
• Alkalmazotti státusz
• Határozatlan idejű jogviszony
• Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Munkavégzés helye: Budapest
Kapcsolat:
• E-mail:job4073@prohumanallas.hu
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Promóter  [2017-04-25 11:23]
  Komissiózó  [2017-04-21 11:39]
  Targoncavezető  [2017-04-21 11:37]
  Pénztáros  [2017-04-20 14:51]
  GÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk  [2017-04-06 16:23]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-04-05 13:48]
  Nappalos áru összekészítőket keresünk  [2017-03-29 12:49]
  LAKOSSÁGI TELEKOMMUNIKÁCIÓS ÉRTÉKESÍTŐ  [2017-03-29 11:09]
  Szortírozó munkatárs  [2017-03-23 15:04]
  6 órás részmunkaidős telefonos munkatárs  [2017-03-22 13:50]

91-100%

Promóter
[2017-04-25]
Komissiózó
[2017-04-21]
tovább