Vörös Csilla
Nielsen Közönségmérés Kft.
ügyvezető igazgató

Szortírozó munkatárs
2017-03-23 15:04

job4152@prohumanallas.hu

Tel.:

+3620/500-9889

Részletek:

AZONNALI ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

SZORTÍROZÓ MUNKATÁRSAKAT keresünk Magyarország legnagyobb foglalkoztató cégéhez. Ingyenes céges buszok állnak rendelkezésre!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: BUDAÖRS

FELADATOK:
Küldemények, csomagok szortírozása és pakolása (max. 50 kg)
Kézi anyagmozgatás

ELVÁRÁSOK:
Legalább 8 általános iskolai végzettség
Jó fizikum, teherbírás
ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY

ELŐNYÖK:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Választható délutáni VAGY éjszakai munkarend

JUTTATÁSOK:
Alapbér + műszakpótlékok + bónusz + cafeteria (elérhető jövedelem: nettó 130-170.000 Ft)
Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
Stabil munkalehetőség
Ingyenes céges buszjárat számos településről: Budapest, Aszód, Hévízgyörk, Farmos, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiógyörgye, Tápióság, Nagykáta, Ceglédbercel, Dánszentmiklós, Csévharaszt, Monor, Ercsi

KAPCSOLAT:
E-mail:job4152@prohumanallas.hu

Jelentkezni e-mailben a job4152@prohumanallas.hu címen vagy a 20/500-9889-es telefonszámon lehet. Csörgessen meg, visszahívjuk!

További hirdetések:

  Mosogató  [2017-06-29 11:38]
  Pasta szakács álláslehetőség  [2017-06-28 15:59]
  Csomagoló munkatárs  [2017-06-28 14:27]
  Targoncavezető  [2017-06-28 12:48]
  Konyhai kisegítő  [2017-06-28 11:08]
  Bolti eladó  [2017-06-27 15:10]
  Konyhai előkészítő  [2017-06-22 15:18]
  Telefonos munkatárs 4,6 és 8 órában  [2017-06-22 14:07]
  Áruösszekészítő  [2017-06-22 10:26]
  Telefonos piackutató munkatárs  [2017-06-20 15:39]