Dr. Illisz László
Heti Válasz
felelős szerkesztő

LAKOSSÁGI TELEKOMMUNIKÁCIÓS ÉRTÉKESÍTŐ
2017-03-29 11:09

allas@profield.hu

Részletek:

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

A UPC Magyarország Kft. operatív értékesítési igazgatóságának kiemelt stratégiai partnere felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- A UPC Magyarország csoport otthoni - és mobil szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése
- A UPC Magyarország csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Megfelelő kommunikációs- és tárgyalókészség
- Stressztűrés, kitartás

Előnyök:

- Telefonos és vagy személyes értékesítői tapasztalat

Juttatások:

- Fix alapbér + teljesítményalapú, kiemelkedő jutalék + mozgóbér
- Rész- és teljes munkaidő (4,6 vagy 8 óra)
- A munkavégzés helyszíne: Budapest
- Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkakör
- Folyamatos szakmai továbbképzés
- Nagyszerű vállalati légkör

Kapcsolat:

- E-mail: job3355@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Promóter  [2017-04-25 11:23]
  Komissiózó  [2017-04-21 11:39]
  Targoncavezető  [2017-04-21 11:37]
  Pénztáros  [2017-04-20 14:51]
  GÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk  [2017-04-06 16:23]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-04-05 13:48]
  Nappalos áru összekészítőket keresünk  [2017-03-29 12:49]
  Szortírozó munkatárs  [2017-03-23 15:04]
  6 órás részmunkaidős telefonos munkatárs  [2017-03-22 13:50]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-03-07 13:48]

91-100%

Promóter
[2017-04-25]
Komissiózó
[2017-04-21]
tovább