Hampuk Richárd
Eurolex Consulting Media & PR
Account Manager

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
2017-04-05 13:48

allas@profield.hu

Szeretsz emberekkel foglalkozni és könnyen meg is találod velük a közös hangot? Megértő és türelmes vagy, ráadásul a kommunikáció is az erősségeid közé tartozik? Partnercégünk, egy áruházlánc megbízásából keresünk határozatlan időre, rész- és teljes munkaidős munkarendben, azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi munkakörbe:
TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
Feladatok:
• Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása
• Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
• Információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés
• A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
• Precíz, megbízható munkavégzés
• Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
Előnyök:
• Ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat előny
Juttatások:
• Fix alapbér+ cafeteria + mozgóbér
• Alkalmazotti státusz
• Határozatlan idejű jogviszony
• Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Munkavégzés helye: Budapest
Kapcsolat:
• E-mail:job3454@prohumanallas.hu
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Targoncavezető  [2017-08-15 14:27]
  Targoncavezető  [2017-08-01 16:35]
  GÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk  [2017-07-31 15:21]
  Telefonos terméktanácsadó  [2017-07-31 09:53]
  Targoncavezető  [2017-07-24 17:05]
  Csomag feldolgozó munkalehetőség  [2017-07-21 11:55]
  Küldeménycsoportosító munka  [2017-07-18 17:43]
  Komissiózó  [2017-07-18 12:46]
  CSOMAGOLÓ  [2017-07-12 16:58]
  Áru összekészítő munkalehetőség  [2017-07-12 14:52]

91-100%

Targoncavezető
[2017-08-15]
[2017-08-01]
tovább