Vörös Csilla
Nielsen Közönségmérés Kft.
ügyvezető igazgató

GÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk
2017-04-06 16:23

allas@profield.hu

Részletek:

GÉPKEZELŐ munkatársakat keresünk Soroksárra!
Feladat: gépkezelés, árupakolás, fóliázás, kézi békakezelés. A munka jellege miatt sajnos csak FÉRFIAK jelentkezését tudjuk fogadni.
Munkaidő: hétfőtől péntekig állandó délutános műszak (14.00-22.00)
Bérezés: nettó 800 Ft/óra
Munkavégzés helye: Soroksár
Elvárás: délutános műszak vállalása
Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a job3176@prohumanallas.hu címre várjuk önéletrajzzal. Az üzenet tárgyában kérjük jelölje meg: "délutános".

További hirdetések:

  Mosogató  [2017-06-29 11:38]
  Pasta szakács álláslehetőség  [2017-06-28 15:59]
  Csomagoló munkatárs  [2017-06-28 14:27]
  Targoncavezető  [2017-06-28 12:48]
  Konyhai kisegítő  [2017-06-28 11:08]
  Bolti eladó  [2017-06-27 15:10]
  Konyhai előkészítő  [2017-06-22 15:18]
  Telefonos munkatárs 4,6 és 8 órában  [2017-06-22 14:07]
  Áruösszekészítő  [2017-06-22 10:26]
  Telefonos piackutató munkatárs  [2017-06-20 15:39]