Hampuk Richárd
Eurolex Consulting Media & PR
Account Manager

Telefonos ügyintéző
2017-05-12 11:20

Név:

Profield Kft

allas@profield.hu

Tel.:

201234567

Pályakezdőként szeretnél tapasztalatot szerezni a munka világáról? Tartós álláskeresőként nem találsz számodra tökéletesen megfelelő ajánlatot, de nem szeretnél tétlenül várakozni? Rendelkezel értékesítési tapasztalattal, de magasabb fix fizetést szeretnél? Jelenleg is ilyen területen dolgozol, de nem vagy elégedett a munkahelyeddel és egy stabil hátterű céget, megbízható körülményeket, jó csapatot keresel? Ha magadra ismertél várjuk jelentkezésed teljes- és rész munkaidőben a következő munkakörbe:

Telefonos ügyintéző - értékesítő 4,6 vagy 8 órás munkaidőben

Feladatok:

· Piacvezető telekommunikációs cég meglévő lakossági ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül (csak meleg hívások indítása)
· Ügyfelek teljes körű tájékoztatása az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről (tarifacsomag váltás, hűségszerződés hosszabbítás, szerződés aktiválás)
· Megrendelések adminisztrációja, meglévő szerződések aktualizálása és minden egyéb ezekhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
· Ügyféladatbázis kezelése, fejlesztése, frissítése
Elvárások:

· Középfokú végzettség
· Felhasználói szintű számítógépes ismeret
· Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
· Gyors helyzetfelismerés, problémamegoldás
Előnyök:

· Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!
Juttatások:

· Rész- vagy teljes munkaidő (4,6 vagy 8 óra)
· Rugalmas munkaidő-beosztás: hétfőtől péntekig (akár másodállásként is végezhető)
· Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
· Fejlődési és előrelépési lehetőség
Kapcsolat:

· E-mail:job4783@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Küldemény pakoló  [2017-05-26 18:24]
  Heti kifizetéssel keresünk komissiózókat!  [2017-05-23 14:46]
  Autóipari raktáros  [2017-05-19 12:17]
  Host/hostess munka  [2017-05-19 10:38]
  Biztosítási-pénzügyi értékesítés támogató  [2017-05-12 11:02]
  Éjszakai árupakoló  [2017-05-12 10:31]
  Nappalos árupakoló  [2017-05-10 09:16]
  Lengyel nyelvű telefonos ügyfélszolgálat  [2017-05-09 13:24]
  Betanított gépkezelő - ÉRD  [2017-05-09 12:41]
  Kasszás munkatársat keresünk  [2017-05-08 17:12]