Hampuk Richárd
Eurolex Consulting Media & PR
Account Manager

Küldeményszortírozó munkatárs
2017-05-30 12:49

jelentkezes@profield.hu

Kedves Munkakereső! Olyan munkát szeretne, ami mellett a hétvégéi szabadok? Váltakozó műszakok nélkül? Mit szólna ha még az utazás is biztosítva lenne?

Jelentkezzen hozzánk:

Küldeményszortírozó

munkatársnak

Munkavégzés helye: Budaörs. Céges buszjáratok biztosítottak, amelyek ingyenesen igénybe vehetőek.

Feladatok:

Csomagszortírozás: Megfelelő csomagok eljuttatása a megfelelő konténerekbe irányítószám alapján.

Munkavégzés ideje:

Hétfőtől Péntekig, napi 8 órás, heti 40 órás munkavégzés. Szabad hétvégék!

1 műszak: állandó éjszaka: 22:00 – 06:15.

Bérezés:

Alapbér + bónuszok + cafeteria

Összesítve:

Éjszakás műszakpótlékkal kiegészített bérezés: ~ nettó 160.000 Ft

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését jelentkezni a job4675@prohumanallas.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal, vagy a +36 20 500 9889-as telefonszámon. Csörgessen meg, visszahívjuk!

További hirdetések:

  Fizikai munkalehetőség  [2017-09-21 13:37]
  Csomagszortírozó  [2017-09-20 15:21]
  Salátakészítő  [2017-09-19 10:48]
  Alkalmi komissiózó  [2017-09-15 17:45]
  Targoncavezető  [2017-09-13 15:27]
  Telefonos piackutató 4, 6, 8 órában  [2017-09-13 14:40]
  Éttermi munkatárs  [2017-09-13 13:02]
  Tésztaszakács  [2017-09-12 11:44]
  Kirendeltségi raktáros  [2017-09-12 09:45]
  Alkalmi áruházi leltározás  [2017-09-08 15:32]