Door Tamás, Juventus Rádió vezér...
Door Tamás
Mediaworks
megbízott vezérigazgató

Könyvelő
2017-09-07 14:44

job6146@prohumanallas.hu

Tel.:

+36 12 345 6789

HR szolgáltatásokat nyújtó társaság keres teljes körű könyvelési feladatok ellátására munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

· A cég napi szintű könyvelési feladatainak ellátása
· Pénztár, szállító, vevő, bank, tárgyi eszköz analitikák vezetése
· Analitikák és a főkönyv egyezőségének biztosítása
· Havi, negyedéves és év végi zárásokban való részvétel, adatszolgáltatás a controlling részére
· Adóbevallások elkészítése
· KSH kimutatások, egyéb adatközlések előkészítése, elvégzése
· Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés
· Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
· Éves zárásban és beszámolók elkészítésében való részvétel
Elvárások:

· Mérlegképes könyvelői végzettség vagy szakirányú felsőfokú végzettség
· Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
· Önálló, precíz munkavégzés
· Magas szintű számítástechnikai ismeretek, első sorban Excel
· Naprakész adózási és számviteli ismeretek
Előnyök:

· Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
· Angol nyelvtudás
Juttatások:

· Stabil háttér
· Összetett, felelősségteljes szakmai feladatok
· Folyamatos fejlődési lehetőség
· Versenyképes jövedelem
Kapcsolat:

· E-mail: job6146@prohumanallas.hu

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  Raktáros munkalehetőség  [2017-11-14 13:37]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-11-07 17:40]
  Takarító  [2017-11-02 10:30]
  Reklámújság-csomagoló  [2017-10-30 16:37]
  Telefonos munkatárs  [2017-10-27 17:27]
  Ügyvezető asszisztenst  [2017-10-27 17:08]
  Csomagválogató  [2017-10-27 15:55]
  Operátor  [2017-10-25 13:31]