Szántó Gábor
DDB Reklámügynökség
Head of Innovation and Digital

Kirendeltségi raktáros
2017-09-12 09:45

Név:

Profield

jelentkezes@profield.hu

Ha érdekli a logisztika, szeretne változatos helyszíneken dolgozni egy jó hangulatú, fiatalos csapatban, mindezt bejelentve egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cég alkalmazottjaként, akkor Önt keressük az alábbi pozícióba:

Amit nyújtani tudunk:
Fix alapbér + cafeteria + napidíj
Elérhető jövedelem: nettó 190-200.000 Ft
Vidéki helyszín esetén ingyenes szállás és utazás biztosítása
Biztos, stabil vállalati és szakmai háttér
Hosszú távú, tervezhető munkavégzés
Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkaidő: 08:00-17:00

Feladatok:
Polcrendszerek kiépítése a kirendeltségeken
Címkézés, dobozolás
Termékek kihelyezése a polcokra
Belső logisztikai folyamatok támogatása

Elvárások:
8 általános végzettség
Utazás és esetenként szombati munkavégzés vállalása
Rugalmasság
Jó fizikum és jó állóképesség
Csapatmunkára való hajlandóság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: változó (országos)
Cég székhelye: Budapest, VIII. kerület

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a job4054@prohumanallas.hu e-mail címre.

További hirdetések:

  Pizza/Pasta szakács  [2018-01-11 12:11]
  Telefonos munkatársat keresünk  [2018-01-10 14:22]
  Angol vagy román nyelvű kárügyintéző  [2018-01-09 15:10]
  Angol nyelvű adminisztrátor  [2018-01-09 12:17]
  Operátor  [2017-12-29 13:23]
  Szlovák/ cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálatos  [2017-12-06 12:12]
  Telefonos ügyintéző  [2017-12-05 10:02]
  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]