Hauk Zoltán
Hauk Zoltán
Rádió 1
kereskedelmi igazgató

Éttermi munkatárs
2017-09-13 13:02

job4460@prohumanallas.hu

Részletek:

Szia!
Ha a vendéglátóiparban dolgoznál, mindenképp vess egy pillantást erre az ajánlatra! Többféle pozíciót is kínálunk!

ÉTTERMI MUNKATÁRSAKAT keresünk

Legyél akár pályakezdő, akár nagyobb tapasztalattal rendelkező, szeretettel várunk budapesti éttermeink egyikébe. Garantáljuk, hogy nálunk fiatalos, barátságos környezetben, kiváló alapanyagokkal, a legjobb eszközökkel dolgozhatsz!

Milyen lehetőségeink vannak?
konyhafőnök
pizza/pasta szakács
salátátakészítő
tésztakészítő és csomagoló
báros
kasszás
szervizes
mosogató
raktáros
A konkrét feladatok a pozícióktól függnek.

Elvárások:
- pontos, precíz munkavégzés
- tanulékonyság
- főzés iránti érdeklődés

Juttatás:
- pozíciótól függően: nettó 140-180.000 Ft havonta
- ingyenes étkezés
- heti 40 órás bejelentett munka
- SZÁLLÁST NEM TUDUNK SAJNOS biztosítani!

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal a következő e-mail címen: job4460@prohumanallas.hu

Ha ismerőseid között valakit érdekelne az ajánlatunk, kérünk, oszd meg a hirdetésünket, hogy minél több emberhez eljusson!

További hirdetések:

  Fizikai munkalehetőség  [2017-09-21 13:37]
  Csomagszortírozó  [2017-09-20 15:21]
  Salátakészítő  [2017-09-19 10:48]
  Alkalmi komissiózó  [2017-09-15 17:45]
  Targoncavezető  [2017-09-13 15:27]
  Telefonos piackutató 4, 6, 8 órában  [2017-09-13 14:40]
  Tésztaszakács  [2017-09-12 11:44]
  Kirendeltségi raktáros  [2017-09-12 09:45]
  Alkalmi áruházi leltározás  [2017-09-08 15:32]
  Csomagszortírozás Budaörsön  [2017-09-08 13:27]