Hauk Zoltán
Hauk Zoltán
Rádió 1
kereskedelmi igazgató

Targoncavezető
2017-09-13 15:27

Név:

Profield Kft.

allas@profield.hu

Tel.:

+36 70 197 5260

Részletek:

Üdítőitalokat forgalmazó partnercégünkhöz keressük
munkatársainkat kiemelkedő bérezéssel!

Feladatok:
-Modern, négy villás targonca mindennapos használata
-Áruk átvétele és kiadása
-Rendelések előkészítése kiszállításra
-Leltározásban való részvétel
-Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:
-OKJ-s targoncavezetői jogosítvány bemutatása
-Minimum 3 év tapasztalat targoncavezetés területén
-Hosszútávú munka vállalás

Előnyök:
-Soroksárhoz közeli lakhely
-Négy villás targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Juttatások:
-Hosszú távú munkalehetőség
-Négy villás targonca vezetés betanítása
-Útiköltség térítés (BKV, MÁV, Volán, autó)
-Cafeteria
-Bejelentett alkalmazotti jogviszony
-Kiemelkedő bérezés
-Csúcstechnológiás gépekkel való munkavégzés

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje el lefotózva vagy beszkennelve hatósági vizsgáját és OKJ-s bizonyítványát az alábbi e-mail címre: job6204@prohumanallas.hu Vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: +36 70 197 5260

További hirdetések:

  Fizikai munkalehetőség  [2017-09-21 13:37]
  Csomagszortírozó  [2017-09-20 15:21]
  Salátakészítő  [2017-09-19 10:48]
  Alkalmi komissiózó  [2017-09-15 17:45]
  Telefonos piackutató 4, 6, 8 órában  [2017-09-13 14:40]
  Éttermi munkatárs  [2017-09-13 13:02]
  Tésztaszakács  [2017-09-12 11:44]
  Kirendeltségi raktáros  [2017-09-12 09:45]
  Alkalmi áruházi leltározás  [2017-09-08 15:32]
  Csomagszortírozás Budaörsön  [2017-09-08 13:27]