Csermely Ákos
Média Hungária konferenciairoda
vezető

Telefonos munkatársakat keresünk
2017-10-05 10:00

allas@profield.hu

Szívesen képviselnéd az ügyfelek érdekeit pénzügyi szolgáltatásaik vagy biztosítási termékeik kiválasztásánál? Amennyiben igen, légy partnerünk munkatársa, ahol fix bruttó 270 000 Ft alapbérrel + 8000 Ft cafeteriával várják az új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs 4,6 vagy 8 órás munkavégzéssel

Feladatok:
· Meglévő ügyfelek rendszerekben szereplő adatainak egyeztetése
· Árajánlat készítése és tanácsadás nyújtása a számukra legkedvezőbb szolgáltatásról vagy termékről
· Igény esetén megrendelések ügyfélrendszerbe történő rögzítése

Elvárások:
· Az alábbi végzettségek egyike: Diploma; Biztosításközvetítő hatósági vizsga; pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga; banki szakügyintéző végzettség
· Felhasználói számítástechnikai ismeretek
· Kiemelkedő kommunikációs készség
· Monotónia tűrés

Előnyök:
· Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
· Versenyképes fix bruttó 270 000 Ft-os alapbér + 8000 Ft cafeteria (már az első teljes hónaptól) + kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz
· Teljes- vagy részmunkaidő (4,6 vagy 8 óra); egyéni, rugalmas időbeosztás szerint hétfőtől-péntekig (kisgyermekes anyukák, oktatásban részt vevők és nyugdíjasok is pályázhatnak)
· Határozatlan idejű munkaszerződés
· Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
· All You Can Move kártya igényelhető
· Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:
· E-mail:job6335@prohumanallas.hu

További hirdetések:

  Junior bérszámfejtő  [2017-10-18 16:09]
  Telefonos ügyintéző  [2017-10-18 15:47]
  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]
  Host/ Hostess  [2017-10-18 13:54]
  Csomagszortírozó munkalehetőség Budaörsön  [2017-10-18 13:53]
  Pasta szakács  [2017-10-17 11:55]
  Raktári munkatárs  [2017-10-16 15:16]
  Operátor  [2017-10-16 11:51]
  Mosogató munkalehetőség  [2017-10-11 11:32]
  Host/Hostess  [2017-10-09 12:24]