Kis Gergely
Kis Gergely
eNET/ Budapesti Corvinus Egyetem
ügyvezető igazgató / tanársegéd

Operátor
2017-10-16 11:51

Név:

Profield Kft.

job6422@prohumanallas.hu

Részletek:

Hogy mit kínálunk munkavállalóinknak?
- 1 műszakot. Kiváló munkakörülményt egy világméretű cégnél.
- Ingyenes étkezést (ahol mindenki maga választja ki, mit szeretne enni)
- 13. havi bért és rendszeres bónuszokat. Ezek a juttatások minden

Operátor

munkatársunkat megilleti! Jelentkezzen akár pályakezdő, akár már tapasztalt operátor!

Feladatok:
• Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek
• Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása
• Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
• Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség
• Monotonitás tűrés
• Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:
• Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat
• Műszaki érdeklődés

Juttatások:
• Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
• Választható ingyenes étkezés
• Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
• Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borsosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.
• Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km
• Előrelépési lehetőség technikusnak.

Kapcsolat:
E-mail:job6422@prohumanallas.hu

Fényképes önéletrajzát a megadott e-mail alábbi címre várjuk.

Ön szerint hogyan alakul a magyar reklámpiac 2018-ról 2019-ra?

Több mint 5 százalékkal növekszik 2018-hoz képest

Kevesebb mint 5 százalékkal növekszik 2018-hoz képest

Kevesebb mint 5 százalékkal csökken 2018-hoz képest

Több mint 5 százalékkal csökken 2018-hoz képest

Körülbelül a 2018-as szinten marad