Lakner Bertold
neo
kreatívigazgató

Csomagszortírozó munkalehetőség Budaörsön
2017-10-18 13:53

Név:

Profield Kft.

job6308@prohumanallas.hu

Tel.:

+36 70 197 5260

Részletek:

ALKALMI MUNKA, HETI KIFIZETÉSSEL!

CSOMAGSZORTÍROZÓ MUNKALEHETŐSÉG INGYENES BUSZJÁRATTAL, CSAK DÉLUTÁNOS MŰSZAKKAL!

Munkavégzés helye:
Budaörs

Ingyenes céges busz biztosított az alábbi településekről: Budapest

Feladat:
• Kézi erővel irányítószám alapján csomagok szortírozása (kb.30-50kg közötti csomagok)
• Raktári feladatok
• Teherautóról történő lepakolás

Elvárások:
• Iskolai végzettség: alapfokú iskolai végzettség
• Monotónia tűrés
• Jó kézügyesség
• Fizikai terhelhetőség
• Érvényes erkölcsi bizonyítvány!

Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• azonnali munkakezdés
• erkölcsi bizonyítvány

Munkaidő:
Délutános 12:30-21:00

Bérezés:
Nettó 1000 forint/óra
Heti kifizetés

A munkavégzés jellege miatt elsősorban férfiak jelentkezését várjuk!

Telefonon: +36 70 197 5260 vagy +36 20 500 9889
E-mail-ben: job6308@prohumanallas.hu

További hirdetések:

  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]
  Host/ Hostess  [2017-10-18 13:54]
  Raktári munkatárs  [2017-10-16 15:16]
  Operátor  [2017-10-16 11:51]
  Host és hostess munkalehetőség  [2017-10-05 13:48]
  Telefonos munkatársakat keresünk  [2017-10-05 10:00]
  áru összekészítő  [2017-09-26 11:16]
  Alkalmi salátakészítőket keresünk  [2017-09-26 10:03]
  Alkalmi mosogatás Budaörsön  [2017-09-25 16:49]
  Telefonos munkatársakat keresünk  [2017-09-25 16:41]