Magyar Judith
SAP AG
kommunikációs igazgató

Telefonos ügyintéző
2017-10-18 15:47

job6421@prohumanallas.hu

Magyarországon piacvezető, telekommunikációs tevékenységet végző partnerünk bővülő csapatába kollégákat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

4,6 vagy 8 órás telefonos ügyintéző munkatárs

Betanulást követő nettó havi jövedelem 150000-250000 Ft.

Feladatok:
• Meglévő lakossági ügyfelek pontos és szakszerű tájékoztatása
• Internet, televízió, telefon szolgáltatások bemutatása (meglévő hűségszerződés meghosszabbítása vagy kedvezőbb tarifacsomag ajánlása)
• Ajánlattétel, szerződéskötés
• Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
• Befejezett középiskolai végzettség
• Kommunikatív személyiség
• Gyakorlati számítógépes ismeretek

Előnyök:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Juttatások:
• Alkalmazotti jogviszony
• Bejelentett fix alapbér + teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer
• Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (másodálláshoz, iskolai tanulmányokhoz, kisgyermekhez igazodva)
• Támogató vezetői és munkatársi szemlélet
• Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:
• E-mail: job6421@prohumanallas.hu
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Pályakezdők, kisgyermekes anyukák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

További hirdetések:

  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  Raktáros munkalehetőség  [2017-11-14 13:37]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-11-07 17:40]
  Takarító  [2017-11-02 10:30]
  Reklámújság-csomagoló  [2017-10-30 16:37]
  Telefonos munkatárs  [2017-10-27 17:27]
  Ügyvezető asszisztenst  [2017-10-27 17:08]
  Csomagválogató  [2017-10-27 15:55]
  Operátor  [2017-10-25 13:31]