Magyar Judith
SAP AG
kommunikációs igazgató

Ügyvezető asszisztenst
2017-10-27 17:08

job6766@prohumanallas.hu

Jól működő, stabil hátterű, magyar vállalat ügyvezetője mellé keresünk dinamikus, jó kommunikációs készségű és talpraesett munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyvezető asszisztens

Feladatok:

· Pénzügyekhez és értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció kezelése
· Pénzügyi, számlázási feladatok
· Marketing aktivitások követése
Elvárások:

· Magabiztos Office használat (Word, Excel)
· Minimum középfokú végzettség
· Professzionális problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség, rugalmasság
Előnyök:

· Angol és/vagy német nyelvtudás
· Hasonló területen szerzett tapasztalat
Juttatások:

· Versenyképes fix havibér + havi bónusz
· Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
· Fejlődési lehetőség
Kapcsolat:

· E-mail:job6766@prohumanallas.hu

Fényképes, motivációs levéllel kiegészített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  Telefonos ügyintéző  [2017-11-22 10:38]
  Újságcsomagolás  [2017-11-22 10:06]
  Raktáros munkalehetőség  [2017-11-14 13:37]
  Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs  [2017-11-07 17:40]
  Takarító  [2017-11-02 10:30]
  Reklámújság-csomagoló  [2017-10-30 16:37]
  Telefonos munkatárs  [2017-10-27 17:27]
  Csomagválogató  [2017-10-27 15:55]
  Operátor  [2017-10-25 13:31]
  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]