mediainfo - Médiások médiája
hírek | interjúk | jegyzet | tanulmányok | terminológia | karrier | képtár | videótár
Televízió Sajtó Outdoor/indoor Interaktív- és mobilmédia Mozi Rádió Média Hirdető Gazdaság Egyéb Ügynökség Integrált marketingkommunikáció Kutatás Médiastílus News in English
Hernádi Gábor
Hernádi Gábor
HD marketing, Star Network
Ügyvezető


szakmai partnereink:























kommunikációs partnereink:
newsAgent hírfigyelő rendszer
Reklamporta.hu
Observer.hu
SzP.hu
mti.hu
Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés
Az Év sportolója Gála 2018 - Kezdődik a szavazás
2019-01-10 13:10 [MTI + Mediainfo.hu]

Megkezdődött az internetes szavazás 2018 legjobb sportolóira - a Magyar Sportújságírók Szövetségének tagjai 61. alkalommal voksolhatnak.

Szöllősi György, az MSÚSZ elnöke kedden az M4 Sporton ismertette a listákat. Az MSÚSZ elnöksége és a Magyar Paralimpiai Bizottság 11 kategóriában tízes jelöltlistát állított össze.

Az Év góljára az M4 Sport honlapján január 14-től voksolhatnak a szurkolók. Az MLSZ Életműdíjasát a labdarúgó-szövetség elnöksége, az MSÚSZ-MOB Életműdíjast pedig a két szervezet választja meg.

Az M4 Sport - Az Év Sportolója gálát élő televíziós közvetítés keretében február 14-én, csütörtökön 20 órától a Nemzeti Színházban rendezi meg a Magyar Sportújságírók Szövetsége.

Az esemény sajtótájékoztatója február 4-én, csütörtökön 11 órakor lesz szintén a Nemzeti Színházban, amelyen a szervezők ábécérendben ismertetik, hogy az egyes kategóriákban kik kerültek az első három közé.

A jelöltek:

Férfiak:
 
  • Bácsi Péter (birkózó)
  • Berecz Zsombor (vitorlázó)
  • Fucsovics Márton (teniszező)
  • Halász Bence (kalapácsvető)
  • Liu Shaoang (rövidpályás gyorskorcsolyázó)
  • Liu Shaolin Sándor (rövidpályás gyorskorcsolyázó)
  • Lőrincz Tamás (birkózó)
  • Milák Kristóf (úszó)
  • Rasovszky Kristóf (nyíltvízi úszó)
  • Veres Roland (kick-boxos)


Nők:
 
  • Babos Tímea (teniszező)
  • Bodonyi Dóra (kajakos)
  • Dévai Boglárka (tornász)
  • Érdi Mária (vitorlázó)
  • Háfra Noémi (kézilabdázó)
  • Hosszú Katinka (úszó)
  • Késely Ajna (úszó)
  • Kovacsics Anikó (kézilabda)
  • Kozák Danuta (kajakos)
  • Márton Anita (atléta, súlylökő)


Edzők:
 
  • Bánhidi Ákos és Csang Csing Lina (férfi és női rövidpályás gyorskorcsolyaváltó)
  • Eperjesi László (Márton Anita)
  • Golovin Vlagyimir (junior női kézilabda-válogatott)
  • Märcz Tamás (férfi vízilabda-válogatott, szövetségi kapitány)
  • Ambros Martín (Győri Audi ETO KC)
  • Marko Nikolic (MOL Vidi FC)
  • Sávolt Attila (Fucsovics Márton)
  • Sike András (kötöttfogású birkózószakág, szövetségi kapitány)
  • Somogyi Béla (Kozák Danuta)
  • Szokolai László (Rasovszky Kristóf)


Csapat (hagyományos csapatsportokban):
 
  • Békéscsabai Röplabda SE
  • Dunaújvárosi Egyetem Maarsk Graphics (női vízilabda)
  • FTC-Telekom Waterpolo (férfi vízilabda)
  • Férfi vízilabda-válogatott
  • Győri Audi ETO KC (női kézilabda)
  • Junior női kézilabda-válogatott
  • MOL-Pick Szeged (férfi kézilabda)
  • MOL Vidi FC (labdarúgás)
  • Női kosárlabda-válogatott
  • Sopron Basket (női kosárlabda)


Csapat (egyéni sportágak csapatversenye):
 
  • Férfi kajak kettes, 200 m (Balaska Márk, Birkás Balázs)
  • Férfi kardválogatott (Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás)
  • Férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó (Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor, Knoch Viktor, - - Burján Csaba, tartalék: Oláh Bence)
  • Kötöttfogású birkózó-válogatott
  • Női kajak kettes, 500 m (Kozák Danuta, Kárász Anna)
  • Női kajak kettes, 1000 m (Csipes Tamara, Medveczky Erika)
  • Női kajak négyes (Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Medveczky Erika)
  • Női öttusacsapat (Kovács Sarolta, Alekszejev Tamara, Földházi Zsófia)
  • Női rövidpályás gyorskorcsolyaváltó (Jászapáti Petra, Bácskai Sára Luca, Kónya Zsófia, - Keszler Andrea, Heidum Bernadett)
  • Tenisz Davis-Kupa-csapat (Piros Zsombor, Valkusz Máté, Borsos Gábor, Nagy Péter)


Labdarúgás (férfiak):
 
  • Gulácsi Péter (RB Leipzig)
  • Juhász Roland (MOL Vidi FC)
  • Kalmár Zsolt (Dunaszerdahelyi AC)
  • Davide Lanzafame (Bp. Honvéd, FTC)
  • Nagy Ádám (Bologna FC)
  • Loic Nego (MOL Vidi FC)
  • Willi Orbán (RB Leipzig)
  • Sallai Roland (APOEL Nicosia, Freiburg)
  • Sallói Dániel (Sporting Kansas City)
  • Szalai Ádám (Hoffenheim)


Labdarúgás (nők):
 
  • Csányi Diána (MTK Hungária FC)
  • Csiszár Henrietta (Bayer 04 Leverkusen)
  • Fenyvesi Evelin (Ferencváros)
  • Jakabfi Zsanett (VfL Wolfsburg):
  • Rácz Zsófia (Philips SV, Haladás Viktória FC)
  • Süle Dóra (ETO FC Győr)
  • Szabó Viktória (Ferencváros)
  • Szőcs Réka (MTK Hungária FC)
  • Turányi Lilla (MTK Hungária FC)
  • Vágó Fanny (SKN Sankt Pölten)


Fogyatékos sportolók:

Férfiak:
 
  • Földi Bence (hallássérült kerékpározó)
  • Gelencsér Róbert (szervátültetett atléta)
  • Horváth Zsolt (speciális bocsázó)
  • Iván Bence (paraúszó)
  • Mihálovits Tamás (szervátültetett atléta)
  • Osváth Richárd (kerekesszékes vívó)
  • Pálos Péter (para-asztaliteniszező)
  • Suba Róbert (parakajakozó)
  • Tóth Attila (szervátültetett asztaliteniszező)
  • Velkey Ádám (szervátültetett atléta)


Nők:
 
  • Dávid Krisztina (parasportlövő)
  • Demeter Judit (speciális tollaslabdázó)
  • Ekler Luca (paraatléta)
  • Gyöngyösi Erzsébet (speciális bocsázó)
  • Gyurkó Alexandra (szervátültetett úszó)
  • Hajmási Éva (kerekesszékes vívó)
  • Hasznos Szabina (szervátültetett bowlingozó)
  • Illés Fanni (paraúszó)
  • Jung Andrásné (szervátültetett tollaslabdázó)
  • Pap Bianka (paraúszó)


Edzők:
 
  • Beliczay Sándor (kerekesszékes vívás, Hajmási, Osváth)
  • Havasi Gábor (bocsa)
  • Jancsik Árpád (úszás, Iván, Konkoly)
  • Király Ákos (tollaslabda, Jung, Luib)
  • Miklós Nándor (curling)
  • Milos Imre (asztalitenisz)
  • Pécsi Annamária (úszás, Gyurkó)
  • Pethő Ferenc (atlétika, Mihálovits)
  • Sipos Béla, Cserni János (tollaslabda, Demeter)
  • Szabó Álmos (úszás, Pap, Illés)


Csapat:
 
  • Asztalitenisz vegyes páros (szervátültetett, Tóth Irma, Tóth Attila)
  • Bocsaválogatott (para, Szabó Alexandra, Suha Vivien, Hegedűs László)
  • Bocsa vegyes páros (Varga Ágnes, Horváth Zsolt)
  • Curlingválogatott (hallássérült)
  • Férfi asztalitenisz-páros (szervátültetett, Tóth Attila, Kóka Zoltán)
  • Férfi 4x100 méteres atlétaváltó (szervátültetett, Velkey Ádám, Gelencsér Róbert, Szabó Donát, Zilaj Csaba)
  • Női kerekesszékes válogatott (Madarászné dr. Mező Boglárka, Hajmási Éva, Krajnyák Zsuzsanna, Veres Amarilla)
  • Női teniszpáros (szervátültetett, Almagro Carmen, Jakab Ivett)
  • Női ülőröplabda-válogatott (para)
  • Tollaslabda vegyes páros (szervátültetett, Jung Andrásné, Luib István)



Kapcsolódó cikkek:

További hírek:


Ön melyik konferenciát várja a legjobban?

Marketing Summit (2019. szeptember 12-13.)

Internet Hungary (2019. október 1-2.)

Brand Festival (2019. október 18-19.)

Mindegyiket ugyanannyira várom

Egyiket sem várom

Hír küldése
Küldjön nekünk Ön is híreket! Kattintson a fenti linkre!