Deák Gábor
Deák Gábor
Honvédelmi Minisztérium Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Zrt.
marketing és kommunikációs vezető

Raktáros
2017-06-19 14:38

Név:

Profield Kft.

allas@profield.hu

Tel.:

+36 20 500 9889

Részletek:

BUDAÖRSI CÉGÜNKHÖZ RAKTÁROS MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatok:
-csomagszortírozás (futószalagon érkező, 1-2 kg-os csomagok kézi erővel való szállítása az adott konténerbe irányítószám alapján)

Elvárás:
-jó fizikum

Munkavégzés helye:
Budaörs, ahova céges buszt biztosítunk.

Munkaidő:
-1 műszak
-éjszakai: 9:55-6:15
-délutáni: 12:30-21:00

Bérezés: alapbér+bónusz+cafeteria
-éjszaka: nettó 160.000 Ft
-délután: nettó: 145.000 Ft

Várjuk jelentkezését a következő telefonszámon: +36 20 500 9889

További hirdetések:

  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]
  Host/ Hostess  [2017-10-18 13:54]
  Csomagszortírozó munkalehetőség Budaörsön  [2017-10-18 13:53]
  Raktári munkatárs  [2017-10-16 15:16]
  Operátor  [2017-10-16 11:51]
  Host és hostess munkalehetőség  [2017-10-05 13:48]
  Telefonos munkatársakat keresünk  [2017-10-05 10:00]
  áru összekészítő  [2017-09-26 11:16]
  Alkalmi salátakészítőket keresünk  [2017-09-26 10:03]
  Alkalmi mosogatás Budaörsön  [2017-09-25 16:49]