Pakots Zsolt
Advenio Zrt., HírTV Zrt., Lánchíd Rádió Kft.
vezérigazgató, gyártási igazgató

Telefonos munkatársakat keresünk
2017-10-05 10:00

allas@profield.hu

Szívesen képviselnéd az ügyfelek érdekeit pénzügyi szolgáltatásaik vagy biztosítási termékeik kiválasztásánál? Amennyiben igen, légy partnerünk munkatársa, ahol fix bruttó 270 000 Ft alapbérrel + 8000 Ft cafeteriával várják az új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs 4,6 vagy 8 órás munkavégzéssel

Feladatok:
· Meglévő ügyfelek rendszerekben szereplő adatainak egyeztetése
· Árajánlat készítése és tanácsadás nyújtása a számukra legkedvezőbb szolgáltatásról vagy termékről
· Igény esetén megrendelések ügyfélrendszerbe történő rögzítése

Elvárások:
· Az alábbi végzettségek egyike: Diploma; Biztosításközvetítő hatósági vizsga; pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga; banki szakügyintéző végzettség
· Felhasználói számítástechnikai ismeretek
· Kiemelkedő kommunikációs készség
· Monotónia tűrés

Előnyök:
· Pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
· Versenyképes fix bruttó 270 000 Ft-os alapbér + 8000 Ft cafeteria (már az első teljes hónaptól) + kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz
· Teljes- vagy részmunkaidő (4,6 vagy 8 óra); egyéni, rugalmas időbeosztás szerint hétfőtől-péntekig (kisgyermekes anyukák, oktatásban részt vevők és nyugdíjasok is pályázhatnak)
· Határozatlan idejű munkaszerződés
· Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
· All You Can Move kártya igényelhető
· Munkavégzés helye: Budapest

Kapcsolat:
· E-mail:job6335@prohumanallas.hu

Ön szerint hogyan alakul a magyar reklámpiac 2018-ról 2019-ra?

Több mint 5 százalékkal növekszik 2018-hoz képest

Kevesebb mint 5 százalékkal növekszik 2018-hoz képest

Kevesebb mint 5 százalékkal csökken 2018-hoz képest

Több mint 5 százalékkal csökken 2018-hoz képest

Körülbelül a 2018-as szinten marad