dr. Bíró Péter
Marketing tanácsadó, oktató, igazságügyi szakértő

Operátor
2017-12-29 13:23

job6422@prohumanallas.hu

Kiváló munkakörülmények között dolgozna, egy műszakban, ahol 13. havi bért, rendszeres bónuszokat, és mindezek mellett még ingyenes étkezést is biztosítanak Önnek?

Jó hírünk van! Világméretű partnercégünk most OPERÁTOR pozícióba keres munkatársakat.

Pályakezdőként, vagy akár több éves tapasztalattal is jelentkezhet!

Munkavégzés helye: Göd

Feladatok:

- Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek

- Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása

- Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

- Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség

- Monotonitás tűrés

- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

- Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat

- Műszaki érdeklődés

Juttatások:

- Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér

- Választható ingyenes étkezés

- Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)

- Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borsosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.

- Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km

- Előrelépési lehetőség technikusnak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a következő címre várjuk: job6422@prohumanallas.hu

További hirdetések:

  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]
  Host/ Hostess  [2017-10-18 13:54]
  Csomagszortírozó munkalehetőség Budaörsön  [2017-10-18 13:53]
  Raktári munkatárs  [2017-10-16 15:16]
  Operátor  [2017-10-16 11:51]
  Host és hostess munkalehetőség  [2017-10-05 13:48]
  Telefonos munkatársakat keresünk  [2017-10-05 10:00]
  áru összekészítő  [2017-09-26 11:16]
  Alkalmi salátakészítőket keresünk  [2017-09-26 10:03]
  Alkalmi mosogatás Budaörsön  [2017-09-25 16:49]