dr. Bíró Péter
Marketing tanácsadó, oktató, igazságügyi szakértő

Angol vagy román nyelvű kárügyintéző
2018-01-09 15:10

job7294@prohumanallas.hu

Assistance szolgáltatásokat nyújtó partnerünk bővülő csapatába keresünk új kollégákat 6 vagy 8 órás munkaidőben hétfőtől péntekig az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- Telefonon, e-mailen vagy faxon érkező kárbejelentések nyilvántartása
- Segítségnyújtó szolgáltatások szervezése, lebonyolítása
- A kárakták teljes körű adminisztrációja
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és a társosztályokkal

Elvárások:
- Középfokú aktív angol vagy román és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Gyors helyzetfelismerő és megoldó képesség
- Jó szervezőkészség
- Empátia és monotonitás tűrés

Előnyök:
- Ügyfélszolgálat vagy call centerben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes fix alapbér + műszakpótlékok
- Rész- vagy teljes munkaidő (6 vagy 8 órában)
- Alkalmazotti státusz, határozatlan idejű jogviszony
- Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
- Munkavégzés helye: Budapest
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolat:
- E-mail: job7294@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a megadott e-mail címre várjuk.

További hirdetések:

  komissiózó és targoncavezető pozició  [2017-10-18 14:46]
  Host/ Hostess  [2017-10-18 13:54]
  Csomagszortírozó munkalehetőség Budaörsön  [2017-10-18 13:53]
  Raktári munkatárs  [2017-10-16 15:16]
  Operátor  [2017-10-16 11:51]
  Host és hostess munkalehetőség  [2017-10-05 13:48]
  Telefonos munkatársakat keresünk  [2017-10-05 10:00]
  áru összekészítő  [2017-09-26 11:16]
  Alkalmi salátakészítőket keresünk  [2017-09-26 10:03]
  Alkalmi mosogatás Budaörsön  [2017-09-25 16:49]