Projektmenedzser
2019-08-06 06:39

Név:

Ganz EEG Kft.

karrier@ganz-eem.com

Website:

www.ganz.info.hu/hu/main

Tel.:

Részletek:

Főbb feladatok, munkák

- ajánlati felhívás fogadása, műszaki tartalom, követelmények pontosítása, egyeztetések kezdeményezése;
- kalkuláció készítésének irányítása, összegzése, átadása a kereskedelmi szervezetnek;
- árajánlat kiadása előtt, tartalmi megfelelőség ellenőrzése;
- árajánlatok kiadása után a további változások, pontosítások követése;
- szerződések előkészítésének irányítása, a szerződésben vállalt műszaki feltételek pontosítása, ellenőrzése;
- szerződéses munkák végrehajtásának, dokumentáció készítésének felügyelete, ellenőrzése, határidők betartásának folyamatos nyomon követése, egyeztetés kezdeményezése a megrendelőkkel;
- a megkötött szerződések esetén a végrehajtás műszaki, technikai, humánerőforrás feltételeinek ellenőrzése, szűk keresztmetszetek, határidő csúszás esetén kooperáció kezdeményezése, előkészítése;
- kisebb projektek esetén a szükségletek felmérése (anyag, munkaerő, szűk keresztmetszet) egyszerű vonalas folyamatábra készítése, események követése és információadás az érintetteknek;
- bonyolultabb projektek esetén MS Project szintű terv készítése és naprakész vezetése;
- költségek követése, elő- (ajánlati), közbenső-, és utókalkuláció szinteken is;
- a szerződés szerinti készültség belső folyamatos egyeztetése és a Megrendelő részére a szükséges információk előkészítése;
- minőségi nem megfelelőség esetén a szükséges szintű beavatkozás kezdeményezése, vagy a döntés előkészítése, újragyártás, javítás esetén, ennek kalkulációja, szervezése, dokumentálása;
- kooperációs feladatok szervezése, ellenőrzése, részvétel az átvétel-átadás folyamtokban;
- anyagbeérkezések, számlák, stb követése, ellenőrzése, igazolása;
- a szerződésben rögzített kiszállításokkal kapcsolatos feladatok, előszállítás, csomagolás, vám intézése, dokumentálás pontos ismerete és koordinálása;
- szerződéses munkák utógondozása, reklamációk kezelése, utókalkuláció összeállítása stb;
- az éves üzleti tervben meghatározott feladatok végrehajtása;
- ajánlatok és szerződések tartalmi és műszaki specifikáció szerinti ellenőrzése;
- projektek, szerződéses munkák követése, határidő csúszás esetén beavatkozás kezdeményezése;
- fővállalkozáshoz tartozó alvállalkozói ajánlatokban és szerződésekben műszaki közreműködés;
- szerződéses munkák költségtervezése, külső erőforrások bevonásának szükségességének meghatározása, azok felhasználásának ellenőrzése;
- kiszállítások előkészítése, koordinálása;
- a kiadott feladatok szakmai tudása szerinti elvégzése;
- a tervezés és a termelés területén felmerülő egyéb feladatok szakmai tudása szerinti irányítása, elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség;
- minimum 3 év szakmai tapasztalat;
- orosz nyelvtudás;
- PNAEG, GOSZT ismeret;
- pontos, precíz munkavégzés;
- önálló és/vagy csapatban való munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- angol nyelvtudás;
- atomerőművi projektekben való jártasság;
- CAD és SAP szoftverismeret;
- gépész végzettség.

Amit kínálunk

- részvétel nemzetközi projektekben;
- egyéni fejlődési lehetőségek.

További hirdetések:

  IT Manager  [2019-08-06 06:51]

Ön melyik konferenciát várja a legjobban?

Marketing Summit (2019. szeptember 12-13.)

Internet Hungary (2019. október 1-2.)

Brand Festival (2019. november 20-21.)

Mindegyiket ugyanannyira várom

Egyiket sem várom

IT Manager
[2019-08-06]
tovább